Turnaj podniků v nohejbalu.
 
           Krasné počasí,modernizované hřiště na nohejbal v areálu SOKOLA 1,přivítalo v prvním ročníku nohejbalová družstva z místních podniků,skvělí pořadatelé z nohejbalového
oddílu SOKOLA 1 v čele s předsedou Faltýnkem a trenérem R. Benešem připravili nádherné sportovní odpoledne, pod záštitou sportovní komise Rady města Prostějova.
Zahájení celého turnaje byl přítomen M.Sklenka předseda této komise a radní města.
Byl to nádherný nápad vedoucích z nohejbalové oddílu umožnit uspořádat podnikový turnaj za spolupráce města/sportovní komise/.Město Prostějov je rádo, že na jeho území je tolik podniků a i touto cestou chtělo umožnit zástupcům z jednotlivých podniků si zasportovat,zasoutěžit a možnost se navzájem blíže poznat.Je to taková první vlaštovka.Jistě se přidají i další sportovní oddíly ve městě a připraví pro zaměstnance podniků z Prostějova další tak vydařené turnaje třeba/v kopané,lukostřelbě,florbalu,plavání,volejbalu atd.
Jistě spolupráce města/sportovní komise/,sportovních oddílů a zaměstnanců z podniků se bude nadále rozvíjet.
Na závěr ještě jednou velké poděkování vedení oddílu nohejbalu,rozhodčím,hráčům za krásné sportovní odpoledne.Vyhráli všichni a tak to má být
 
   
 
Mgr. Antonín Dušek člen sportovní komise Rady města Prostějova- příští rok na shledanou již při druhém ročníku.Další podniky se jistě přidají.
Vedení oddílu pánové Faltýnek a Beneš nastínili jak bude vypadat tento sportovní stánek po dalším zmodernizování.Spodní část projde celá další revitalizací,bude prostor rozšířen
o další plochu a v konečné fázi bude provedena celková úprava okolí.Již teď je na co se těšit.
Kdo všechno tento areál bude využívat-oddíly Sokola 1 nohejbalu,volejbalu,cvičenci,dále školy,široká veřejnost a samozřejmě i podniky města.
Máme již krásný areál TK Prostějov,modernizuje se cyklistický areál,lukostřelecký,máme nádhernou novou sportovní halu,kterou nám závidí v celé republice,dále moderní koupaliště ve Vrahovicích.
Jistě se i fotbalisté spolu s atlety dočkají otevření sportoviště na dřívějším SK Prostějov,plavci moderního plaveckého stadionu,ZS bude mít druhou ledovou plochu a moderní zázemí.´Úkolů je to na celé volební období.Jestli všichni,ale všichni zastupitelé budou táhnout za jeden provaz tak se to jistě podaří.
 
Je-li to možné zařadit k článku o turnaji v nohejbalu  Dík  A. Dušek
 
Share This