Vážení sportovní přátelé,

                uplynul další rok a anketa „Sportovec města PV“ pokračuje dál.  Jako každý rok, tak i letos se na Vás obracím žádostí o Vaše návrhy. Vaše případná odpověď pomůže realizovat co nejlépe tuto anketu. Sportovní komise se bude pečlivě věnovat této anketě. Proto již teď v předstihu sháním podklady a návrhy pro kandidaturu sportovců, trenérů apod.

                Pro snahu objektivity této ankety Vás prosím o zaslání Vašich návrhů do jednotlivých kategorií.  Poprosil bych o návrhy z Vašeho sportovního odvětví. Sami víte, kdo si co zaslouží. Zároveň prosím o objektivnost a soudnost Vašich návrhů. Pokud zjistíte, že v letošní sezóně Vám sportovní bůh nebyl nakloněn a třeba z důvodů generační obměny jste nedosáhli kýžených výsledků, navrhněte dle svého uvážení i sportovce z jiných odvětví. Dále prosím, zavažte nepsaná pravidla a nominujte prioritně sportovce, kteří jsou občany města PV a nebo dlouhodobými členy prostějovských klubů.

             Ještě než začnete uvažovat o této anketě, prosím podívejte se na stránky Sportovní komise. Je zde průřez této více než desetileté tradice. Zároveň, pokud máte zájem a chcete doplnit katalog sportů, pošlete své údaje. Pokud se chcete prezentovat svou akcí, rovněž nás neváhejte kontaktovat.

 

Pro informaci Vám připomínám linii a obsah ankety: není to dogma, můžete navrhnout i Simpsna – ale je to moje doporučení z minulosti.

 

Sportovec města: především sportovec profesionál. Může být i amatér pokud jste přesvědčení, že měl mimořádný úspěch.

Talent roku : sportovec veden v dorost. nebo mládežnických a juniorských kategorií

Tým roku: profesionální i neprofesionální tým

Mládežnický tým roku : týmy vedené v dorost. nebo mládežnických a juniorských kategorií

Trenér mládeže roku:

Trenér roku:

Neprofesionální sportovec:   pouze jen neprofesionál, amatér – dospělí i junior. To že vyhraje jako prize money půl mega z něj nedělá zaměstnaného profesionála.

Sportovní událost roku: soutěž nebo sportovní setkání nadregionálního charakteru, která se odehrála v PV popř. organizoval prostějovský klub i mimo region.

Síň slávy: zapátrejte v archívu svého klubu, zda tam není sportovec, který by mohl být uveden do síně slávy. (olympionici, mistři světa a Evropy, vícenásobní mistři republiky a je jedno jestli za komančů nebo kapitalistů)

Cena komise pro mládež a tělovýchovu: určena pro neaktivní sportovce, ale obětují sportu a jeho organizaci svůj čas. Může to být dobrovolný činovník, učitel, lékař, masér, rozhodčí a podobně.

Cena Fair play – sportovní srdce:    člověk – opravdový srdcař pro svůj klub,

 

Poslední kategorie je cena „ Sportovní hvězda prostějovských médií“  Prosím , sdělte svým členům v klubu popř.rodičům dětí , že mohou v období hlasování ( cca měsíc před vyhlášením ankety) sami navrhovat své typy a to prostřednictvím mediálního partnera. Popř. e-mailem na pověřeného člena komise. Vše bude včas zveřejněno

Dále prosím k případné nominaci napsat za co je Vámi „nominovaný nominant nominován“ neboť ne všichni všechny známe.

Děkuji moc a držím všem sportovní palce.

 

Zdvořile bych poprosil o včasné zaslání. Fakt – návrhy zaslané v den vyhlášení opravdu nejde posoudit.  Ideální termín je do poloviny ledna.

 

Sklenka Miloš  ,  msklenka@volny.cz ,    602717286

Share This