Tradiční anketa v netradičním pojetí. Tak by se dalo označit vyhlášení výsledků Sportovce města Prostějova 2020. Konalo se minulý týden v Národním sportovním centru.

Pandemie řadě sportovců nedovolila věnovat se své činnosti naplno. Galavečer se místo tradičního vyhlašování nejlepších jednotlivců, týmů, trenérů a dalších soustředil hlavně na představovaní prostějovských klubů a jejich činnosti.
„Na jednáních Sportovní komise i Rady města jsme se už dříve s kolegy shodli, že není možné anketu uspořádat v obvyklé podobě. Některá odvětví byla koronavirem loni zasažena v trochu menší míře a s přestávkami běžela dál, zatímco jiné sporty poznamenala vzniklá situace mnohem víc, většinu minulého roku je doslova paralyzovala,“ říká předseda komise Miloš Sklenka.

Čtvrtečním galavečerem provázel moderátor Petr Salava a kromě primátora Františka Jury a dalších představitelů města na něm vystoupil například poslanec Ladislav Okleštěk a předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radek Vondráček.

Videa prezentující kluby a sporty najdete na stránce Představení klubů.

Share This